Bratislava in 2006

From Monoskop
Revision as of 21:09, 3 January 2007 by Dusan (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

In december 2006 User:Dusan asked the people listed as 'art workers' in Bratislava node to comment on their year -


Barbora Šedivá

BBT

- PR v centre súčasného umenia A4 - nultý priestor, a tam aj produkčné a iné supporty (Január - September) - Redaktorka časopisu 3/4 (Január - December) - PR festivalu nových médií Multiplace 2006 (Marec - Apríl) - PR Letné dielne (Máj - August) - Vedúca dielne Remediálne Ho-ho-ho, Letné dielne (August) - PR hudobného festivalu NEXT 2006 (September - November) - Prijatie na doktorandské štúdium FaVU VUT, Brno - Umění ve veřejným prostoru, kulturní organizování (Október) - Produkcia hudobného festivalu NEXT 2006 (November)

Všetko z toho, čo som počas roka 2006 robila alebo do čoho som sa namočila ma bavilo, na všetkom z toho by sa dalo určite aj lepšie popracovať. Ale tak to už chodí. Medzi pracovnými aktivitami a zábavou (pár výletov za hudbou alebo k moru) bolo niekoľko osobných hardkor momentov, takže rok 2006 bol pre mňa zatiaľ najťažší v živote. V septembri som sa presťahovala do Brna, ale i tak by som naďalej chcela pokračovať aj v aktivitách v Bratislave. Dáva mi to zmysel. Najmä kvôli ľuďom.


Zuzana Černáková

v roku 2006 sme uspesne ako a4 prezili financnu kontrolu - vysledkom nebol nejaky fasa koncept medialneho umenia, ale velka skola zivota, uctovnicky rychlokurz, vacsie pochopenie grantoveho, uctovnickeho a byrokratickeho systemu

este sme spravili multiplace, nacali debatu o buducnosti, ktora s malymi prestavkami v podstate stale trva

popri tom ficim na internom doktorate, univerzitny zivot je zaujimavy, ucenie 2 predmetov, konfosky

este vselijake nebenjoby, letne dielne, preklady

Rozbehli sme pravidelne stretnutia HW bizuteristov v A4, aj sme zacali predavat vysledky v Ex libris